Elektrik


    Şalt malzeme ve elektrik enerjisi alanında dünya çapında hizmet veren ABB, Türkiye’deki faaliyetlerine 1940’lı yıllarda elektrik enerjisi ve elektrik malzemeleri alanında başlamıştır. Temelde üst düzey mühendislik sunan firma konsepti, bu kabiliyetini eksiksiz ürün gamı ile desteklemekte ve sektörde 1V.’tan 154kV.’a kadar faaliyet göstermektedir. Teknolojilerini sürekli yenilemekle beraber çevreye duyarlı ürünler ve projeler geliştirmektedir. Türkiye’de uzun yıllardır Kartal / İstanbul ve Ümraniye / İstanbul’daki fabrikalarında imalat yaparak hem istihdam konusunda katma değer üretmiş hem de ihracat yaparak ekonomiye ciddi katkılarda bulunmuştur.
 
     LOVATO Elektrik, endüstriyel uygulamalar için şalt malzeme üretim alanında lider bir kuruluştur. Araştırma geliştirme tasarım ve üretim alanlarındaki modern teknolojisi LOVATO Elektrik'in endüstriyel ve elektrik ile ilgili sistemlerde daha verimli, güvenilir ve emniyetli ürünler sunmasına olanak sağlar.

LOVATO Elektrik İtalya, 10 yurtdışı bölümü ve 59 resmi üye ortaklığı ile beraber 88 ülkede referans noktası teşkil etmektedir.

LOVATO Elektrik 1992 yılında ISO 9001 standartlarına uyumlu kalite yönetim sistemine sahip İtalya da ilklerden olup ISO 14001 çevresel yönetim sistemlerine de sahiptir. Şirket laboratuarları ek olarak iletim tip testi uygulamasında ACAE/LOVAG sertifikasyon sistemi için direkt ACAE kontrolü altındadır.

Ürünlerimiz önem taşıyan uluslararası standartların gereksinimlerine uymaktadır. Lider elektrik malzemeleri üreticilerinden olan Lovato, uluslararası kalite sertifikalarına sahiptir.
    EdM, en son tasarım ve üretim yöntemlerini kullanmaktadır. Hem standart hem de özel yapım transformatörlerin tasarım işleri bilgisayar destekli olarak firmanın teknik bölümlerinde yapılmaktadır.

Firmanın hem alüminyum hem bakır folyo sargıları üretebilme imkanı mevcuttur. EdM dünyadaki en gelişmiş döküm sistemlerinden birine gerçek anlamda hakim durumdadır ve üretim işleminin olağan dışı gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Bütün reçine döküm işlemi bilgisayar kontrollüdür ve manüel müdahalelerdeki kayıpları minimuma indirmektedir. Zucchini trafo ürün karakteristikleri en son CENELEC standartlarının uyulması gereken kurallarını karşılamaktadır. EdM'nin özel ürünler üretim yöntemleri harika esnekliği sayesinde tasarlanıp üretilmektedir. Ürün aralığı oldukça geniş olup endüstriyel ve denizcilik hizmetleri için standart güç dağıtımı, tahrik ve değişken  sürücüler gibi her tip transformatör uygulamasını kapsamaktadır. Transformatörlerimiz(EdM dökme reçine) mesafe sınırı olan ayrıca yangın ve soğutma sıvıları kirlenme riski taşıyan yerlerde kullanılmaktadır.

Copyright © 2015 MFG Mühendislik. Her hakkı saklıdır.